Technik/Specjalista IT

Odlewnia Aluminium Alutec Sp. z.o.o., specjalizująca się w produkcji odlewów ciśnieniowych detali ze stopów aluminium poszukuje pracownika do działu IT.

Zadania

  • Zarządzanie środowiskiem serwerów fizycznych i wirtualnych (zarządzanie uprawnieniami, Active Directory, web serwisy)
  • Zarządzanie infrastrukturą sieciową
  • Zarządzanie infrastrukturą kopii bezpieczeństwa
  • Administracja siecią biurową: konfiguracja i instalacja nowych urządzeń
  • Wspieranie użytkowników w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem oraz oprogramowaniem (również za pośrednictwem usług dostępu zdalnego)
  • Ewidencjonowanie i zamawianie sprzętu, przygotowywanie wycen

Wymagania

  • Znajomość systemów operacyjnych Linux i Windows Server
  • Podstawowa znajomość Pythona
  • Podstawowa wiedza o języku SQL
  • Wiedza na temat zagadnień związanych z konfiguracją sieci LAN/WAN

Mile widziane

  • Prowadzenie projektów i wdrożeń IT
  • Znajomość języka angielskiego/de w stopniu komunikatywnym
  • Programowanie maszyn CNC

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o wieloletniej tradycji
  • Współpracę w oparciu o dowolną formę rozliczenia (umowę o pracę, rozliczenie B2B, umowę zlecenia)
  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@alutec.biz. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

W treści aplikacji o pracę prosimy o wstawienie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu